admin

Page 1 of 29612345...102030...Остання »

 

 

Таку думку кореспондентам газети висловив волонтер з Австрії Урліх Хамершмідт. Чоловік протягом двох тижнів проводив курси з вивчення іноземних мов у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. І. Копиленка. Саме ця школа стала переможцем проекту мовних таборів GoCamp громадської організації Глобал Офіс. Читати далі

 

На численні прохання пасажирів прийнято рішення щодо подовження терміну дії зупинки швидкісного потяга «Інтерсіті+» №712/711 із напрямком Київ – Костянтинівка – Київ на станції Красноград. Згідно з розкладом час відправлення о 06.20, прибуття — о 12.44. У нашому місті потяг зупинятиметься о 10.25 (на Київ), а у зворотному напрямку — о 18.48. Такий графік діятиме ще протягом вересня — жовтня. За цей час працівники станції проаналізують кількість пасажирів, для яких актуальний цей маршрут. Тоді й ухвалять остаточне рішення про доцільність зупинки. Про це повідомляє офіційний сайт ПАТ «Укрзалізниця».

 

На Медового Спаса батько відомого українського голкіпера, нашого земляка, а тепер воротаря іспанського клубу «Реал Мадрид» Андрія Луніна завітав із приємною місією до Красноградської дитячо-юнацької школи. Олексій Лунін передав для юних вихованців відділення футболу гарні подарунки до 1 вересня від свого сина. Читати далі

РОЗ’ЯСНЯЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ.

На які наділи мають право захисники Вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га; Читати далі

Розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

Насильство у сім’ї чи не найголовніша проблема українського суспільства. За даними досліджень більша половина населення України тією чи іншою мірою потерпала від насильства в сім’ї впродовж свого життя.

У більшості населення насильство асоціюється із заподіянням тілесних ушкоджень, але домашні тирани не зупиняються лише на фізичних знущаннях, застосовуючи сексуальне, психологічне та економічне насильство.

Жертвами домашнього насильства стають не лише жінки та чоловіки, на превеликий жаль, від цього ганебного явища також страждають діти.

Читати далі

З 01.08.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яким внесено зміни та доповнення до наказу Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 року № 435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Читати далі

З 28 липня 2018 року громадяни, які сплачують за освітні послуги, що надаються дошкільними, шкільними та позашкільними закладами освіти, мають право на податкову знижку.

Новації передбачені Законом України від 03.07.2018 р. № 2477-VIII, яким внесено зміни до Податкового кодексу України.

Слід зазначити, що раніше таке право надавалося лише за послуги, сплачені на користь вітчизняних закладів професійної, професійно-технічної та вищої освіти.

Право на отримання податкової знижки мають лише члени сім’ї першого ступеня спорідненості, а це – чоловік, дружина, діти, батьки. Відповідно, якщо платник сплачував за своє навчання, навчання дітей або батьків, він може звернутися до територіального органу фіскальної служби для отримання податкової знижки. Читати далі

Південна ОДПІ повідомляє, що відповідно до пункту 288.2 статті 288 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платником орендної плати за земельну ділянку є її орендар. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду (пункт 288.3 статті 288 ПКУ). Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки (пункт 288.1 статті 288 ПКУ). Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем (пункт 288.4 статті 288 ПКУ).

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 25 Закону України від 06.10.98 №161 “Про оренду  землі”  орендар земельної ділянки зобов’язаний у п’ятиденний строк після державної реєстрації договору оренди земельної ділянки державної або комунальної власності надати копію договору відповідному контролюючому органу.

Цьогоріч Харківщина відзначає 75-річчя звільнення області від фашистських загарбників. Із нагоди цієї дати проводиться естафета пам’яті. Красноградці приймали її від представників Нововодолажчини. Читати далі

Зокрема, відповідно до п.п. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України не можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп фізичні особи – підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 га, або житлові приміщення ( або їх частини) якщо їх загальна площа перевищує 100 квадратних метрів. Дане обмеження стосується і тих хто здає в оренду і нежитлові приміщення ( або їх частину) якщо їх площа перевищує 300 квадратних метрів. При цьому не має значення де саме знаходяться об’єкти які здаються в оренду. Такі обмеження повністю поширюються на фізичних осіб – підприємців, які надають в оренду або в суборенду торгівельні місця на ринку, а також магазини на території ринку. Читати далі

Page 1 of 29612345...102030...Остання »