admin

Page 1 of 30312345...102030...Остання »

ПАТ «Харківгаз» створив для споживачів блакитного палива ще одну  можливість для швидкого обміну інформацією. Відтепер власники смартфонів можуть передавати дані прибору обліку, дізнаватися поточний баланс на особовому рахунку та оплатити спожитий газ через мобільний додаток Viber 7104ua.

Читати далі

 Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що відповідно до п. 179.1 ст. 179 Податкового кодексу України(далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) зобов’язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) у випадках передбачених розділом ІV ПКУ.

Читати далі

Початок 2019 року ознаменувався стартом кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року. ГУ ДФС у Харківській області інформує платників, що  декларація подається за місцем своєї податкової адреси.

Читати далі

Футбольна команда «Сота» з Карлівки у підсумку першого кола змагань із футзалу очолює турнірну таблицю. Спортсмени провели десять поєдинків, програли тільки один, а решту завершили з переможним результатом. Наразі у активі карлівчан 27 очок. Гравець «Соти» Вадим Білан нині є кращим бомбардиром турніру. Він забив 51 гол у ворота суперників. Таку статистику оприлюднила районна федерація футболу.

Читати далі

Житель Краснограда Олександр Головашич страждає на асептичний некроз голівок обох стегнових кісток IVступеня. Тяжке захворювання спричинило в молодого чоловіка порушення функцій опори та ходи.

Читати далі

Унікальну  можливість покращити життя отримали малозабезпечені та вимушено переміщені особи, що проживають на Харківщині. В рамках проекту «Рука допомоги» люди, які отримують державну соціальну допомогу, зокрема, малозабезпечені сім’ї  та внутрішньо переміщені особи, залучалися до працевлаштування, участі в громадських роботах та отримання  допомоги для організації власного бізнесу. Харківський регіон став одним із трьох пілотних, відібраних для впровадження нової програми. Наші спеціалісти  успішно пройшли шлях першими,завдяки напрацюванням у цьому напрямку, — інформує Харківська обласна служба зайнятості. 

Читати далі

Його особливості роз’яснює начальник Головного територіального управління юстиції у Харківськійобласті Тетяна Єгорова-Луценко.

Читати далі

Така тенденція спостерігалася у районі протягом 2018 року в порівнянні зпопереднім звітним періодом, — повідомили у місцевому відділі ДРАЦС.

Читати далі

Рівень народжуваності знизився, смертність також іде на спад. Про це свідчить порівняльний аналіз статистичних показників за 2017 та 2018 роки,проведений районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Читати далі

Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує безробітних громадян на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти у 2019 році за такими ліцензованими професіями:

Читати далі
Page 1 of 30312345...102030...Остання »