Офіційно

Page 1 of 4712345...102030...Остання »

З таким запитанням до газової служби звертаються споживачі блакитного палива, які користуються газом без лічильника. У ПАТ «Харківгаз» однозначно відповіли — норми споживання палива від цього не залежать.

Читати далі

ПАТ «Харківгаз» створив для споживачів блакитного палива ще одну  можливість для швидкого обміну інформацією. Відтепер власники смартфонів можуть передавати дані прибору обліку, дізнаватися поточний баланс на особовому рахунку та оплатити спожитий газ через мобільний додаток Viber 7104ua.

Читати далі

Унікальну  можливість покращити життя отримали малозабезпечені та вимушено переміщені особи, що проживають на Харківщині. В рамках проекту «Рука допомоги» люди, які отримують державну соціальну допомогу, зокрема, малозабезпечені сім’ї  та внутрішньо переміщені особи, залучалися до працевлаштування, участі в громадських роботах та отримання  допомоги для організації власного бізнесу. Харківський регіон став одним із трьох пілотних, відібраних для впровадження нової програми. Наші спеціалісти  успішно пройшли шлях першими,завдяки напрацюванням у цьому напрямку, — інформує Харківська обласна служба зайнятості. 

Читати далі

Його особливості роз’яснює начальник Головного територіального управління юстиції у Харківськійобласті Тетяна Єгорова-Луценко.

Читати далі

Багато споживачів вважають, це свідчить про низьку якість блакитного палива. Ймовірні причини такого явища назвали в прес-службі ПАТ «Харківгаз» і попередили – це може сигналізувати про небезпеку. Читати далі

Що потрібно знати — розяснює начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко.

 

Міністерством юстиції розроблено Закон № 2477-VIII, важливою складовою якого є новації, спрямовані на розвиток інституту відповідального батьківства. Зокрема, йдеться про податкову знижку для батьків, які сумлінно виконують свій батьківський обов’язок, витрачають додаткові кошти на гуртки, навчання, спортивні та будь-які інші секції.

Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання. Читати далі

Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко

Статус ветерана присвоюється особам, які брали участь у бойових діях, отримали ушкодження здоров’я внаслідок бойових дій або прослужили у силових структурах понад 25 років. Для того, щоб отримувати державні пільги та реалізовувати свої права, необхідно мати посвідчення учасника бойових дій, військовий квиток та довідку про період ООС — це основні документи, які підтверджують статус учасника бойових дій.

Захисники мають право на: Читати далі

Читати далі

Консультує міністр юстиції України Павло Петренко

Плачу аліменти справно вже два роки, але колишня дружина не дозволяє бачитися з сином. Що мені робити?

Іван Луцюк Читати далі

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?

Іван Степанюк Читати далі

Page 1 of 4712345...102030...Остання »