Офіційно

Page 1 of 4612345...102030...Остання »

Багато споживачів вважають, це свідчить про низьку якість блакитного палива. Ймовірні причини такого явища назвали в прес-службі ПАТ «Харківгаз» і попередили – це може сигналізувати про небезпеку. Читати далі

Що потрібно знати — розяснює начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко.

 

Міністерством юстиції розроблено Закон № 2477-VIII, важливою складовою якого є новації, спрямовані на розвиток інституту відповідального батьківства. Зокрема, йдеться про податкову знижку для батьків, які сумлінно виконують свій батьківський обов’язок, витрачають додаткові кошти на гуртки, навчання, спортивні та будь-які інші секції.

Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання. Читати далі

Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко

Статус ветерана присвоюється особам, які брали участь у бойових діях, отримали ушкодження здоров’я внаслідок бойових дій або прослужили у силових структурах понад 25 років. Для того, щоб отримувати державні пільги та реалізовувати свої права, необхідно мати посвідчення учасника бойових дій, військовий квиток та довідку про період ООС — це основні документи, які підтверджують статус учасника бойових дій.

Захисники мають право на: Читати далі

Читати далі

Консультує міністр юстиції України Павло Петренко

Плачу аліменти справно вже два роки, але колишня дружина не дозволяє бачитися з сином. Що мені робити?

Іван Луцюк Читати далі

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?

Іван Степанюк Читати далі

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО 

Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

Ірина Іваненко

Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.

Що може стати причиною позбавлення батьківських прав?

Сімейний кодекс містить виключний перелік підстав позбавлення батьківських прав, якщо батьки:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров’я і протягом 6 місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування; Читати далі

З лютого 2018 року набули чинності норми першого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, які запровадили дієві механізми впливу на неплатників аліментів. Читати далі

 

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло.

Тетяна Литвин

 

Читати далі

РОЗ’ЯСНЯЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ.

На які наділи мають право захисники Вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га; Читати далі

Page 1 of 4612345...102030...Остання »