Суспільство

Page 1 of 1612345...10...Остання »

Інформація про громадян, які опинилися в скрутних життєвих обставинах і потребують допомоги знаходиться в розділі сайту “Добрі справи”. Кожна сторінка розділу — історія про окрему людину. Вони чекають вашої підтримки.

Житель Краснограда Олександр Головашич страждає на асептичний некроз голівок обох стегнових кісток IVступеня. Тяжке захворювання спричинило в молодого чоловіка порушення функцій опори та ходи.

Читати далі

Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує безробітних громадян на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти у 2019 році за такими ліцензованими професіями:

Читати далі

Мене звуть Ірина. Мені 24 роки. І я хочу поділитися своєю історією.

Донедавна я була звичайною дівчиною, і жила, як більшість людей мого віку: працювала на цікавій роботі, проводила вільний час із друзями, зустрічалася з хлопцем. Але, в липні цього року зі мною трапилася біда, яка відібрала в мене все. Я втратила слух. І тепер мені здається, що моє життя скінчилося… Але почну все по порядку. Читати далі

Державна служба зайнятості повідомляє, що українським громадянам надана можливість тимчасового працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, яка укладена між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль. Читати далі

Шановні батьки!

Ми знаємо, що для вас рідні діти найкращі. Нехай про це дізнаються усі. Радо оголошуємо фотоконкурс «Моє яскраве сонечко». Поділіться з нами світлинами ваших синів і доньок з літнього відпочинку. Це може бути будь-який сюжет.

Читати далі

Родина Коваленка Віталія дякує всім небайдужим за матеріальну підтримку в лікуванні дитини та звертається до земляків із проханням про допомогу.

Наразі за життєвими показниками Віталій з рецидивом гострого лейкозу надають медичну допомогу в Туреччині у борг. Вартість лікування складає майже 585 000 гривень. Родина не в змозі оплатити повну вартість. Залишилося зібрати 332 000 гривень.  Усю суму необхідно внести до 01.07.2018 року.

Просимо допомоги!!!

Номер картки, куди можна перерахувати кошти у гривні                                                                               4149 4378 55973978ПриватБанк,

Глєбова Ольга Володимирівна мама, (знаходиться разом з сином у Туреччині),

тел. 050-178-46-08.

Для звязку в Україні:

 Мельнікова Тетяна Володимирівна бабуся, тел. 050-300-29-70.

 Рахунок лікарні МедікалПарк, де зараз перебуває дитина, — у редакції.

 

дорослі-дітямДводенний семінар-тренінг «Практичні засади деінституалізації та забезпечення функцій з захисту прав дитини» проходитиме 18-20 грудня в Харківському національному економічному університеті (просп. Науки, 9-а, головний корпус, актова зала). Організатор — Благодійний фонд «Волонтери: Дорослі — Дітям».

Захід проводиться з метою підвищення обізнаності та поінформованості представників обласного та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, секторів превенції щодо особливостей застосування законодавства у цій сфері, забезпечення прав дитини в умовах децентралізації та реформування місцевого самоврядування.

Детальна інформація — телефонами 050-911-88-21, 097-319-37-85 (БФ «Волонтери: Дорослі — Дітям».

 

пошук роботиФахівці державної служби зайнятості нададуть вам необхідні консультації та допоможуть  із працевлаштуванням. Читати далі

DSC_9783Благодіну акцію під такою назвою в п’ятницю, 10 листопада, в приміщенні Центральної районної бібліотеки провела молодіжна громадська  організація «Ми молоді». Зібрані кошти організатори передадуть рідним наших маленьких землячок, Даринки Клиновської та Маринки Тракун. Обидві дівчинки зараз борються зі складними недугами й потребують підтримки. Читати далі

Page 1 of 1612345...10...Остання »