Місцеві новини

Page 1 of 10712345...102030...Остання »

П’ятнадцятого лютого на Красноградщині вшановували учасників бойових дій на території інших держав. Біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам у Краснограді було велелюдно. Військові побратими, перші керівники району та міста, працівники місцевих підприємств і всі небайдужі жителі краю прийшли покласти квіти та хвилиною мовчання пом’янути всіх загиблих у ході збройних протистоянь за межами рідної країни.

Читати далі
Робочі місця вихованців
Місця для паяння
Деревообробний станок

У навчально-виховному комплексі № 2 працюватиме студія робототехніки, де у позашкільний час проводитимуться заняття для учнів закладів загальної середньої освіти району. Діти вивчатимуть основи програмування, інженерінгу, займатимуться розробкою роботів із використанням платформи Arduino тощо. Навчальний курс розрахований для школярів віком від 7 до 17років.

Читати далі

ГУ ДФС у Харківській області взв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII, інших нормативних актів та з метою ознайомлення платників податків з новаціями в оподаткуванні розпочинає серію публікацій присвячених таким змінам.

Читати далі

Наш район став одним із шести в області, де реалізовуватиметься пілотний проект із надання дистанційних медичних послуг. Дванадцятого лютого перші телемедичні консультації місцевим пацієнтам, які мають захворювання  шкіри, проведе професор, лікар-дерматолог із Харкова. Телеконференції відбудуться в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини Краснограда, Наталиного та Петрівки.

Читати далі

Працівники групи реагування патрульної поліції в ході оперативно-профілактичного відпрацювання затримали зловмисника, який скоїв крадіжку.

Читати далі

П’ятого лютого, приблизно о 10 годині, до чергової служби Красноградського відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку з магазину.

Читати далі

У 2019 році навчання у закладах загальної середньої освіти району завершать 115 юнаків і дівчат. З них 107 писатимуть пробні тести зовнішнього незалежного оцінювання, — поінформували у відділі освіти райдержадміністрації.  Реєстрація на «тренувальну» сесію ЗНО завершилася 31 січня.

Читати далі
All-focus
All-focus

— Звернули увагу, що поряд із новими «Кулиничами» активно облаштовується ще один павільйон. Схоже, торгівля розширюється. Невже подібні конструкції матимемо вздовж усієї Алеї Чорнобильців? — цікавляться містяни.

Про призначення новоявленого об’єкта запитали у відділі соціально-економічного розвитку та підприємництва міської ради.

Читати далі

Сьогодні у нашому місті відзначили День Соборності України та сторіччя проголошення Акта Злуки між Українською Народною та Західноукраїнською Народною Республіками. Красноградці зібралися на Малій площі міста біля погруддя Тараса Шевченка, де пройшов урочистий мітинг.

Читати далі

Така тенденція спостерігалася у районі протягом 2018 року в порівнянні зпопереднім звітним періодом, — повідомили у місцевому відділі ДРАЦС.

Читати далі
Page 1 of 10712345...102030...Остання »