штаб мвсНапередодні дня міліції України, 9 грудня, правоохоронні органи відзначають професійне свято працівників штабних підрозділів  ОВС України. Саме вони підтримують ефективну та безперервну роботу служби міліції, тим самим  забезпечують дотримання правопорядку в суспільстві.

Про роботу штабу райвідділу міліції розповів його керівник, підполковник міліції Олександр Ткаченко. У органах внутрішній справ він працює 15 років, має за плечима великий професійний досвід.

Як розповів О. Ткаченко,  штаб є самостійним підрозділом Красноградського РВ. Основним завданням підрозділу  є координація та узгодження дій усіх галузевих служб управління ГУМВС у боротьбі зі злочинності та охороні громадського порядку. Працівники штабу стежать за оперативною обстановкою в місті та організовують реагування на її зміни, здійснюють комплексний аналіз стану злочинності та громадського порядку. Окрім цього, штаб розробляє та контролює хід виконання поточних та перспективних планів роботи райвідділу. Згаданий підрозділ здійснює також контроль за станом обліково-реєстраційної дисципліни, адмін.діяльності, організовує та керує роботою чергової частини.

— Нині в колективі штабу Красноградського РВ працює 3 особи,- говорить Олександр Ткаченко. — Робота в нашому підрозділі важка. Витримати ненормований робочий тиждень під силу далеко не кожному.

Від імені керівництва Красноградського РВ  вітаємо всіх працівників штабу з професійним святом та бажає їм міцного здоров’я, гарного настрою, мирного неба, витримки, впевненості у важливості їхньої спільної справи, наснаги у роботі.

Відділ зв’язків із громадськістю у Харківський області