Фото прес-служба ХОДА

Фото прес-служба ХОДА

Це рішення сьогодні, 25 січня, ухвалили в Харкові під час наради оперативного штабу під керівництвом голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Балути, повідомляє прес-служба ХОДА. Додаткові заходи безпеки будуть встановлені в місцях масового скупчення населення, а саме, e мережі супермаркетів, на ринках і в культурно-розважальних центрах. Зокрема, їх устаткують додатковими засобами відеоспостререження.

За словами І. Балути, силами підрозділів МВС та охоронних структур Південної залізниці взяті під охорону залізничні станції та шляхи, вузлові розв’язки та мости. Крім цього, продовжується робота з волонтерськими та благодійними організаціями щодо збору і відправлення гуманітарного вантажу до міста Дебальцево (Донецька обл.). У Харкові та районних центрах області посилено режим  патрулювання та охорони громадського порядку. Керівник області запевнив, що ситуація в регіоні стабільна.

Учасники наради також вирішили провести виїзне засідання у Вовчанську із запрошенням керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, ділових кіл із питань підвищення обороноздатності області.

Джерело: http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/24733