надзвичайний станПро це сьогодні під час виїздного засідання Кабінету міністрів України в державній службі з надзвичайних ситуацій заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє Урядовий портал. Разом із цим на всій території України запроваджується  режим підвищеної готовності та створено Державну комісію з надзвичайних ситуацій.

“Відповідно до Кодексу цивільного захисту України Кабінет міністрів ухвалив рішення про визнання надзвичайної ситуації на державному рівні. Уряд України прийняв рішення про введення режиму надзвичайної ситуації на території Донецької та Луганської областей”, – цитує  А. Яценюка прес-служба.

Прем’єр-міністр також повідомив, що Кабінет Міністрів прийняв рішення про запровадження режиму підвищеної готовності на всій території держави.

За  словами голови уряду, це зроблено з метою повної координації всіх органів влади для забезпечення безпеки громадян та цивільного захисту населення.

А.Яценюк також зазначив, що уряд створив державну комісію з надзвичайної ситуації, головою якої є прем’єр-міністр, а двома його заступниками – віце-прем’єр Геннадій Зубко та голова Держслужби з НС Сергій Бочковський.