Олена Мелещенко - "Зимова красуня медколеджу -2015"

Олена Мелещенко – “Зимова красуня медколеджу -2015”

Із цим важко не погодитись. Особливо після заходу «Зимова красуня – 2015», підготовленого медичним коледжем. Він зібрав у районному Будинку культури численних шанувальників дівочої вроди.

У конкурсі взяли участь 7 чарівних панянок, студенток вишу. Дівчатам належало пройти п’ять  випробувань. У «Візитці» конкурсантки розповідали про себе та свої захоплення. Під час професійного змагання демонстрували  фахові знання та вміння, а також заохочували глядачів до здорового способу життя. Одним із найяскравіших видався конкурс національного вбрання та українського слова. Учасниці, вдягнені в  народний жіночий одяг, зізнавалися в любові до рідної землі, малої батьківщини, своїх близьких.

Не відійшли організатори дійства й від традицій подібних конкурсів, включивши до програми дефіле в купальниках. Наостанок дівчата порадували присутніх виходом у вечірніх сукнях.

Після жвавого обговорення журі оголосило свій вердикт. Титул «Міс Грація» завоювала Лілія Абріталіна. «Міс Таємність» стала Валерія Томілова. «Міс Елегантність» — Аліна Швець. «Міс Ніжність» судді визнали Катерину Денисенко, а «Міс Чарівність» — Юлію Ропай. Звання «Міс Шарм» здобула Олена Рудько. Дівчина також отримала заохочувальний приз від творчої студії вишу «Лідер».

Титул «Зимова красуня медичного коледжу – 2015» журі одностайно віддало другокурсниці Олені Мелещенко. Вона розповіла, що взяти участь у «Красуні» згодилася за прикладом своєї мами та її сестри. Свого часу жінки були учасницями  районних конкурсів краси. Мама Олени, пані Тетяна — переможниця «Чарівниці Красноградщині -95», а за два роки потому вона виборола й звання найчарівнішої дівчини Харківщини.

Нині Олена здобуває фах фельдшера,  в майбутньому мріє стати лікаркою. Дівчина також хоче мати  власну родину, люблячого чоловіка та дітей, прагне бачити своїх рідних щасливими. Здоров’я, щастя та успіхів новообрана красуня медколеджу побажала й усім красноградцям.