На сцені РБК хор "Джерело" (керівник Є. Волков)

На сцені РБК хор “Джерело” (керівник Є. Волков)

Днями в фойє районного Будинку культури панувало приємне хвилювання. Артисти чепурилися перед дзеркалом  та проводили останні репетиції. Зал поступово заповнювався глядачами.

І вже за кілька хвилин на сцені розпочався щорічний фестиваль самодіяльних колективів району «Таланти твої, Красноградщино!»

Відкрив концертну програму хор «Джерело» РБК (керівник Є. Волков). Потім виступали аматори Наталинського, Миколо-Комишуватського, Кобзівського, Петрівського, Мартинівського будинків культури, а також сільських клубів Берестовеньки, Ленінського,  Березівки, Хрестища, Жовтневого, Першотравневого, Тишенківки та  Українки. У кожного колективу була власна родзинка. За жанрами виступів переважали вокальні номери, театральні сценки та хореографічні композиції.

Майстерністю виконання запам’яталися виступи вокальних ансамблів «Мелодія» (с. Наталине), «Тишенківські зорі» (с. Тишенківка), «Червона калина» (с. Петрівка), «Берестяночка» (с. Берестовенька) та тріо «Надія» (с. Жовтневе). Дружні оплески глядачів заслужили вокалісти Світлана Булгакова з піснею «Душа» (с. Кобзівка), Ганна Астапєєва зі співочим номером «Звезды навстречу»  (с. Берестовенька), Ілона Крючкова (с. Миколо-Комишувата) та інші. Багатьом сподобалися хореографічна постановка «Небо», яку показали юні артисти з Ленінського, а також молдавський танець у виконанні миколо-комишуватців. Розвеселив  публіку танок «The Respekt» у стилі брейк-данс колективу «Імпульс» РБК, показаний поза програмою фестивалю. Посмішки глядачів викликали сценічна постановка «Дві куми» в інтепретації артисток із Кобзівки та постановка уривку з «Кайдашевої сім’ї» І. Нечуя-Левицького, подаровану публіці талантами з Тишенківки.

Проте виступ драматичного гуртка з Першотравневого, який показав казку «Колобок» на новий лад змусив замислитися над тим, якої тонкою є межа між гумором і вульгарністю. Як важливо артистам — й аматорам, і професіоналам — відчувати її. (Не згодні? Зважте самі. За сюжетом бабця випікає Колобка в надії отримати від діда вночі “інтимні” послуги. Можливо, для виступу на корпоративній вечірці таке “мистецтво” є прийнятним, щодо головної сцени району, вважаю, це занадто. – прим. автора).

Не обійшли місцеві виконавці й болісної теми сьогодення — війни на Донеччині. Пронизливо та символічно прозвучала пісня Марини Тимофійчук «Я не дозволю вбивати  мого брата», яку  переконливо заспівала Анастасія Стрєлка з Березівки.

Концерт схвилював багатьох глядачів.

-Такі заходи єднають людей, змушують відчути, що ми єдиний народ, єдина нація, – сказала після завершення концерту одна з гостей фестивалю Наталія Юрченко з Жовтневого. Жінка приїхала підтримати свого чоловіка Володимира, який також виступав того дня на сцені. – Українці — талановита розумна нація,  варта мирного спокійного життя на своїй землі. Хай найшвидше скінчиться ця незрозуміла війна, а наші чоловіки турбуються про свої сім’ї, працюють, розвивають творчі здібності, а не воюють.

 Наприкінці концерту його учасників привітав начальник сектору культури та туризму райдержадміністрації Михайло Мирошниченко. Підсумки фестивалю оголосять у лютому.

-1 коментарів до Мозаїка талантів (оновлено)

  • Свiтлана коментує:

    Хочется обратиться к автору статьи: не превращайте Вiстi Красноградщини в жёлтую прессу которую читают в “известных всем местах”.Люди старались вкладывали в выступление душу,в конце концов тратили своё время,а вы убили эти старания,затоптали стремления парой ничем не обоснованых слов! Задумайтесь интересно ли будет,после таких публикацый, вас читать дальше читателям газеты?