ухилення від мобілізаціїПро це на брифінгу, 29 січня, заявив заступник начальника мобілізаційного відділу мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних сил України полковник Олександр Правдивець, пише УНІАН.
“Завершився перший етап – оповіщення про прибуття у військкомати. На сьогодні у нас немає узагальнених даних (стосовно тих, хто не з’явився у військкомати – УНІАН), але районні військкомати створюють реєстри ухильників. І до 3 березня реєстри будуть передані до районних і міських відділів міліції. А ті зобов’язанні здійснювати розшук, затримання, доставку до військкоматів громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку”, – цитує слова  О. Правдивця інформаційне агентство.

Нагадаємо, перша хвиля цьогорічної мобілізації до лав Збройних сил України почалася 20 січня та  триватиме 90 днів. Упродовж року планується мобілізувати 200 тис. українців.

Раніше Генштаб повідомив, що в Україні спостерігаються непоодинокі випадки ухилення громадян від мобілізації. Наразі загальна кількість таких осіб поки невідома.