РНБОСьогодні під час щоденного брифінгу речник АТО полковник Андрій Лисенко повідомив, що по всій лінії розмежування незаконні збройні формування інтенсивно обстрілюють позиції українських військ. Терористи проводять передислокацію сил у напрямку міст Дебальцевого та Маріуполя, накопичують особовий склад та техніку у ряді населених пунктів Новоазовського району. Також, за даними розвідки, ватажки бандформувань здійснюють спроби проведення так званої «мобілізації» мешканців м. Горлівка, зазначено в повідомленні інформаційно-аналітичного  центру відомства.
Крім того, на окупованих територіях Донбасу зафіксовано збільшення кількості військових інструкторів із РФ, які займаються навчанням місцевих бойовиків диверсійній діяльності та організації провокацій.

За інформацією оперативного командування «Північ», в районі Бахмутської траси українські військові успішно відбивають спроби наступу бойовиків. Зокрема, у районі н.п. Жолобок за останні 3 дні було знищено 10 танків противника. Також терористи зазнали важких утрат у живій силі. Завдяки успішній роботі української артилерії та нестачу боєприпасів щільність вогню противника на цій ділянці дещо знизилася.

А. Лисенко повідомив , що за минулу добу загинуло 5 українських військовослужбовців, 29 отримали поранення.