Олена Коваленко (фото медіа бібліотека "Вістей Красноградщини")

Олена Коваленко (фото медіа бібліотека “Вістей Красноградщини”)

Тридцятого  січня в Харкові відбулося спільне засідання оргкомітету та журі, на якому було підбито підсумки й визначено переможців і лауреатів другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». У номінації «Образотворче мистецтво» перемогу здобула Олена Коваленко, вчитель Красноградського НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) №3 Красноградської РДА Харківської області, повідомляє  прес-служба ХОДА.

У третьому етапі другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», який проходив у першій столиці, 27-28 січня, взяли участь 20 педагогічних працівників м. Харкова та Харківської області. У числі учасників була й учитель малювання НВК № 3 Олена Коваленко. Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року вчителька стала переможницею районного етапу професійного змагання освітян. Попри те, що для О. Коваленко це був перший досвід участі в конкурсі педагогічної майстерності такого рівня, він  виявився вдалим.

 Однак змагання на цьому не завершується. Освітяни, котрі стали переможцями обласного етапу, невдовзі представлятимуть Харківщину на третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». Тож привітаємо Олену Коваленко з гідною перемогою та побажаємо нових успіхів!