гуртомЦього принципу дотримуються мешканці Миколо-Комишуватської територіальної громади у вирішені всіх нагальних питань. Селяни підтримують ідеї місцевої влади щодо поліпшення соціально-культурної інфраструктури села, допомагають її утримувати в належному стані не лише фінансами, а й власною участю.

У 2012 році миколокомишуватці були учасниками спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в сфері охорони здоров’я. Тоді на засадах співфінансування організаторів проекту, місцевого бюджету,  коштів мешканців і фінансової підтримки базового сільгосппідприємства ПАОП «Зоря», було оновлено амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Потому тутешня громада двічі брала участь у обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє». Завдяки цій ініціативі в центрі Миколо-Комишоватої з’явився сучасний дитячий майданчик, була проведена реконструкція даху сільського клубу.

Нинішнього року миколокомишуватці  знову збираються взяти участь в обласному конкурсі, планують продовжити ремонт осередку культури. У будівлі замінять вікна й двері, а також систему опалення. Наразі триває підготовка проектно-кошторисної документації.