Фото медіа група "Об’єктив"

Фото медіа група “Об’єктив”

Новопризначеного губернатора адміністративно-господарському активу Харківської області представив Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Харківщини, 3 лютого. Відповідний Указ №56/2015 “Про призначення І.Райніна головою Харківської обласної державної адміністрації” Глава держави підписав сьогодні. Двома іншими указами Ігор Райнін був звільнений з посади заступника Глави Адміністрації Президента, а Ігор Балута – з посади голови Харківської обладміністрації, йдеться в повідомленні прес-служба ХОДА. Також на зустрічі були присутні Глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і міністр оборони Степан Полторак.

Представляючи нового голову Харківської облдержадміністрації, Петро Порошенко зазначив, що Харківщина є стратегічно важливою областю, буферною зоною між зоною АТО і мирної частиною України, тому особливо важливо, щоб її очолив сильний управлінець.

«Ігор Райнін – надзвичайно професійний чиновник та економіст, відповідальна й порядна людина, Харківська область – його Батьківщина. За останні місяці він отримав досвід роботи в центральних органах влади, займаючи посаду заступника глави Адміністрації Президента. Так швидко опанувати справи у масштабі всієї держави – я цим фактом, такою працездатністю, організованістю, патріотизмом був дуже вражений. В своєму ж регіоні Ігор Львович працював давно. Тепер перед новим губернатором стоять вкрай складні завдання, адже Харківщина — по суті прифронтовий регіон, буферна зона між охопленим війною Донбасом та мирною частиною України. Ігор Райнін — саме та людина, яка зможе забезпечити функціонування державного апарату в непростій ситуації та утримати мир і спокій в своїй області»,- підкреслив Президент.

Під час робочої поїздки до Харківської області Глава держави  також відвідав Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, де зустрівся з військовослужбовцями з зони АТО, які проходять лікування і реабілітацію, – зазначено в повідомленні.