малі олімпійські ігриЕстафетні змагання проводилися четвертий рік поспіль і тривали з 24 січня до 7 лютого. У них взяли участь збірні команди учнів 3 – 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Красноградщини.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації, серед школярів 3 – 4-х класів перемогу здобули юні спортсмени гімназії «Гранд». З другим результатом у цій віковій категорії завершили турнір учні багатопрофільного ліцею. Олімпійці  НВК № 3 стали «бронзовими» призерами ігор.

Проте у змаганнях 5 – 6-х класів найуспішнішими виявилися саме учні навчально-виховного комплексу № 3, які  вибороли «золоті» нагороди олімпіади. Їхні суперники з гімназії «Гранд» і ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка посіли відповідно ІІ-ге та ІІІ-тє призові місця.

Спортивне протистояння команд 7- 8- х класів завершилося перемогою учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка. Гімназисти «Гранду» фінішували другими. Збірна багатопрофільного ліцею виграла «бронзу».

Переможців нагородили дипломами та вручили в подарунок футбольні м’ячі. Призерів змагань відзначили подяками відділу освіти РДА.

Команди-переможці продовжать боротьбу за нагороди в наступному етапі змагань.