що де коли 1Днями в районному Центрі позашкільної освіти відбувся чемпіонат району з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» За титул найерудованіших змагалися команди старшокласників міських шкіл, а також  Наталинського й Піщанського навчально-виховних комплексів.

Цього разу фортуна була на боці гравців гімназії «Гранд», які об’єдналися в збірну під промовистою назвою «Штурм» (капітан Євген Захаров). Знавці гідно «відбили» всі розумові атаки та зрештою виграли турнір. За крок до перемоги зупинилася команда «Темп» ЗОШ І-ІІІ ст. №  1 ім. О. І. Копиленка (капітан Дмитро Ємець). Юнаки та дівчата продемонстрували гарну гру, проте їм трішки не вистачило везіння. Високий результат показали й учасники збірної «Альфа – Омега» Наталинського НВК (капітан Аліна Пічко). Наталинці завоювали третю сходинку турнірної таблиці.

Як розповіла методист РЦПО та незмінний організатор і ведуча інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» Світлана Мерзлікіна, кращі гравці ввійдуть до складу збірної району. Вони представлятимуть Красноградщину на обласних змаганнях ерудитів, які відбудуться в Харкові наступного місяця.