Краматорськ після обстрілу, 10 лютого ( фото з соціальних мереж)

Краматорськ після обстрілу, 10 лютого ( фото з соціальних мереж)

За останніми даними, оприлюдненими на офіційному сайті Президента України,  внаслідок артилерійського обстрілу Краматорська, 10 лютого, зокрема житлових кварталів і головного штабу АТО, загалом постраждало 64 особи (29 військових та 35 цивільних). З них 16 людей загинуло. Серед тих, хто залишився живим, 10 — важкопоранені. За даними СБУ, кількість пошкоджених обстрілами будинків сягає 41.

Раніше повідомлялося про 12 загиблих у результаті артилерійської атаки бойвиків на місто.

Як інформує прес-служба Генеральної прокуратури України, за фактом артилерійського обстрілу м. Краматорськ розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 258 КК України (терористичний акт).

За інформацією Донецької ОДА , станом на 11.30 середи, 11 лютого, у  результаті обстрілу Краматорська з території, контрольованої «ДНР», від розривів снарядів, що знаходяться на озброєнні в Російській Федерації, загинули 17 людей, з них троє померли в лікарні.
Нинішнього ранку  в стаціонарах лікарень залишалося 34 поранених, у тому числі 4 дитини.
Наймолодший із постраждалих, трирічний Клим, знаходиться в реанімації у важкому стані. Йому та іншим постраждалим надається вся необхідна медична допомога.