війна на ДонбасіПрезидент України Петро Порошенко, 13 лютого, перебуваючи у навчальному центрі Національної гвардії в Нових Петрівцях, заявив, що у нього немає твердої впевненості у виконанні Мінських угод, повідомляє Українська правда з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Я хочу, щоб ні у кого не було жодних ілюзій. І щоб я не здавався наївною людиною. Нам до миру ще ой як далеко, і твердої упевненості, що умови миру, які підписані в Мінську, твердо будуть виконуватися, немає ні в кого”, – цитує слова Президента інтернет-видання.

При цьому Порошенко висловив сподівання, що досягнуті 12 лютого в Мінську домовленості призведуть до політичного врегулювання ситуації на сході України.

“Вчора в Мінську … нам вдалося досягти домовленості, яка дає надію, що події на Донбасі з гарячої стадії нарешті перейдуть у стан політичного врегулювання”, – сказав він.

Порошенко нагадав, що особливість вчорашніх переговорів у Мінську в тому, що вони проводилися не тільки в рамках тристоронньої контактної групи, а “безпосередньо президентом Франції, президентом України, канцлером Німеччини з президентом Російської Федерації Путіним”.

“Є надія, що відтепер все таки ситуація піде шляхом деескалації, припинення вогню, відведення важкого озброєння і саме цей шлях, я сподіваюся, приведе нас до миру”, – заявив Президент України.