АТОУ ніч на 17 лютого, у зоні проведення антитерористичної організації спостерігалось незначне зменшення кількості обстрілів позицій українських військових. Протягом доби терористи 21 раз обстріляли сили АТО з «Градів», 5 разів з артилерії, 19 – з мінометів і гранатометів. Проте основний удар противник зосередив на Дебальцевському напрямку, передає штаб АТО.

Зокрема, під вогонь артилерії та мінометів потрапили Попасна, Санжарівка, Чернухіно. Тричі терористи завдавали ударів із реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» по самому Дебальцевому.

На Донецькому напрямку банформування вели мінометний вогонь по Опитному та поблизу Донецького аеропорту.
На Маріупольському напрямку бойовики обстріляли Широкіно.
Загалом, протягом ночі противник 15 разів обстріляв позиції Збройних сил України.

Однак сили АТО відбили всі атаки та втримали свої позиції.

Прес-центр антитерористичної операції інформує, що у зв’язку з обстрілами українських позицій у районі населених пунктів Щастя – Нижньотепле, а також діяльності диверсійно-розвідувальних груп противника, з метою запобігання техногенної катастрофи, було тимчасово припинене  газопостачання на ділянці газопроводу Нижньотепле – Обозне. Постачання блакитного палива може бути швидко відновлене після припинення вогню бандформуваннями, проведення розмінування та ремонтних робіт.

Джерело: https://www.facebook.com/ato.news