РНБОПро це на терміновому брифінгу у вівторок ввечері повідомив речник АТО Андрій Лисенко, інформує Українська правда. За його словами, 17 лютого ситуація в районі Дебальцевого є надзвичайно складною і змінюється практично щогодини.

“Терористи не дотримуються режиму припинення вогню, цілодобово обстрілюють місто та околиці, здійснюють диверсійно-терористичні акти, штурмуюють позиції сил АТО, обстрілюють місто та прилеглі села”, – сказав Лисенко, зазначивши, що терористи намагаються за будь-яку ціну захопити Дебальцеве.

“Протягом дня місто кілька разів обстрілювалося бойовиками з “Градів” та мінометів. Загалом зафіксовано 40 обстрілів позиції сил АТО та велику кількість штурмових дій”, – додав він.

“Декілька диверсійно-розвідувальних груп ворога увійшли в місто та вели бої з бійцями сил АТО. Бойовики атакували Дебальцеве штурмовими групами за підтримки артилерії та бронетехніки. Врешті, частина цього населеного пункту сьогодні була захоплена незаконними збройними формуваннями”, – заявив Лисенко.