DSCN0497

Екстремальне фото Ірини Крятової (РЦДЮТ) із серії “Політаємо”

У районному етапі обласного змагання фотолюбителів взяли участь учні та вихованці місцевих загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Усього в конкурсі було представлено близько 100 світлин у семи різних номінаціях. Нинішнього тижня роботи експонувалися в Центрі дитячої та юнацької творчості. Журі випало непросте завдання – визначити серед них кращі з кращих.

Переможцем у номінації «Походи та мандрівки» став учень Піщанського НВК Олег Пономаренко. На світлині хлопець разом і татом позує на фоні чудового гірського пейзажу.

Інший конкурсант, гуртківець районного Центру позашкільної освіти Максим Мерзлікін, виборов перемогу одразу в двох категоріях – «Спортивний туризм – змагання» і «Туризм у обличчях – портрет».

У номінації «За межами України» журі підкорили фотографії міських пейзажів Парижа, Праги та Люксембурга, які надала на конкурс учениця Октябрської ЗОШ І-ІІ ст. Віталіна Хмара.

Три учасники конкурсу, вихованці гуртків РЦДЮТ, Володимир Попов і Давід Лагута та учениця багатопрофільного ліцею Вікторія Каптан поділили перше місце в категорії «Природа: пейзажі, флора, фауна». Володимир представив на розсуд журі серію знімків «Краса моєї батьківщини», а Давід кілька тематичних фотографій. Серед них запам’ятався кумедний «Котофілін» – зеленоокий кіт смугастої породи «Мурчик» на засніженому дереві. Вікторія здивувала суддівську комісію світлиною «Хавронья», героїнею якої є симпатична свійська свинка.

У номінації «Естремальні фото» безумовну перемогу здобула Ірина Крятова з РЦДЮТ із серією світлин «Політаємо». На фотографіях зображені парашутисти під час польту.

У «Вільних мандрах» перемога дісталася Денису Кавецькому з гімназії «Гранд» із фотографією «Гори».

Роботи-переможці продовжать змагання в обласному конкурсі світлин «Територія пригод». Разом із іншими їх можна буде побачити в експозиції «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» , яка відкриється в першій столиці 25 лютого.