міліціяНачальник сектору дільничних інспекторів райвідділу міліції, майор  Євген Воскобійник, та  дільничний інспектор лейтенант міліції Катерина Болкун днями спілкувалися з п’ятикласниками ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  ім. О. І. Копиленка , інформує  відділ зв’язків із громадськістю ГУ МВС України в Харківській області.

Міліціонери нагадали дітям про необхідність дотримання  правил дорожнього руху та закликали  уникати правопорушень.  Дільничний інспектор міліції Катерина Болкун розповіла про випадки неправомірної поведінки неповнолітніх мешканців Красноградщини. Учням пояснили, що такого роду «плями» можуть негативно позначитися на їхньому подальшому житті, стати на заваді навчанню та працевлаштуванню.

Також правоохоронці провели профілактичні бесіди з порушниками дисципліни та їхніми батьками. Начальник дільничних інспекторів райвідділу міліції Є. Воскобійник  звернув увагу школярів на те, який шкідливий вплив на молодий організм спричиняють  вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин і тютюнопаління.

Після закінчення лекції працівники міліції відповіли на всі запитання, котрі цікавили дітей.