АТОЗ міста та його околиць організовано вийшло вже понад 80 відсотків особового складу. Частини і підрозділи займають нові позиції для оборони держави, повідомляє прес-центр  антитерористичної операції.

Українські військові зазначають, що інтенсивність обстрілів позицій сил АТО на Дебальцевському напрямку суттєво зменшилася, проте було зафіксовано поодинокі атаки бойовиків. Також, за вчорашній день незаконні збройні формування тричі обстріляли позиції Збройних сил України в цьому напрямку. Зокрема, місто Золоте двічі зазнавало мінометного вогню, а по селищу Семигір’ю терористи  застосували артилерію.
На Донеччині, з реактивних систем залпового вогню бойовики 5 разів обстріляли Авдіївку, 4 рази Опитне, двічі Піски та Водяне.
Цієї доби спостерігалась активізація обстрілів і на Маріупольському напрямку. Поблизу селища Широкіно противник  вів  вогонь із  танків, та 13 разів завдавав вогневих ударів з артилерії і мінометів.
На Луганщині ворожих обстрілів зазнало селище Кримське, у напрямку Маріуполя, по населеному пункту Широкіне бандити вели вогонь зі стрілецьку зброї.

За минулу добу в районах проведення антитерористичної операції зафіксовано 46 випадків порушення терористами режиму «тиші». 14 разів бойовики застосовували реактивні системи залпового вогню, 21 – артилерію і міномети. А в районі селища Піски, що на Донецькому напрямку, відбулося бойове зіткнення сил АТО з терористами.
Водночас на всій лінії розмежування минулої  ночі інтенсивність обстрілів зменшилась.