лікарняБлизько 13:00 23 лютого в лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова помер 15-річний підліток, який постраждав під час вибуху в ході Мітингу Гідності біля Палацу спорту. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Галацан, пише прес-служба ХОДА.

Юнак отримав травми не сумісні з життям. У нього була відкрита черепно-мозкова травма. Хлопець помер, не виходячи з коми.

Наразі ще один постраждалий від вибуху 18-річний хлопець перебуває в критичному стані. У нього численні розриви внутрішніх органів. Зараз йому надається вся необхідна кваліфікована допомога, — інформує прес-служба Харківської обласної державної адміністрації.

24 лютого стало відомо, що 18-літній юнак помер сьогодні о 5 години ранку в лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова, куди він був доставлений зі значними ушкодженнями внутрішніх органів одразу після вибуху. Цю інформацію оприлюднив офіційний сайт Харківської міської ради з посилання на слова заступника міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлани Горбунової-Рубан.

Отже, теракт у Харкові забрав життя 4 людей.

Нині в лікарнях міста знаходять ще 9 постраждалих від вибуху, двоє з них у важкому стані. Проте лікарі запевняють, що їхньому життю вже нічого не загрожує.

Раніше повідомлялося, що в результаті теракту 22 лютого біля Палацу спорту в Харкові загинули двоє людей – підполковник міліції Вадим Рибальченко і активіст «Євромайдан» Ігор Толмачов, 11 громадян отримали поранення різного ступеня тяжкості. Прокуратура Харківської області зареєструвала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 КК України (терористичний акт, що спричинив загибель людей).