Команда футболістів ДЮСШ

Спортивні змагання проходили з 16 по 19 лютого в м. Кобеляки Полтавської області. За нагороди турніру змагалися футбольні команди з різних куточків України. Красноградщину представляли футболісти місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, які тренуються під керівництвом наставників Михайла Меркулова та Івана Манька.

У складі збірної району виступали юні спортсмени 2003 року народження: Ян Бурик, Вячеслав Клочко, Ігор Золотухін, Дмитро Дем’янко, Артем Табачник, Руслан Рипринцев, Дмитро Луньов, Андрій Кравчук і Руслан Красільщиков.

Перша гра проти команди «Лідер -2» з м. Кобеляки завершилася з рахунком 13:0 на користь красноградців. У двох наступних зустрічах із гравцями збірної «Газовик» з м. Червоний Донець і «Лідер – 1» з м. Кобеляки перемога була на боці суперників.

Проте далі красноградські футболісти обіграли команди «Трофей» із м. Мерефа, «Інтер-Юніор» із м. Львів і «Локомотив» із м. Котовськ Одеської області й таким чином забезпечили собі місце у фіналі. Однак у фінальному протистоянні наші хлопці поступилися господарям змагань, команді «Лідер-1» з м. Кобеляки у серії післяматчевих пенальті й у підсумкові турніру завоювали друге призове місце. Також кращим гравцем Кубку України з футзалу став красноградець Дмитро Дем‘янко.

Призерів змагань нагородили медалями, дипломами та Кубком.