IMG_5670Під такою назвою нещодавно в книгозбірні, розташованій на 3-му мікрорайоні, відбулася тематична година, присвячена архітектурі. Гостями заходу стали дев’ятикласники НВК № 2 разом із учителем художньої культури А. Селіною. Завдяки книгам учні дізналися багато цікавої інформації, яка виходить за межі шкільної програми.

Співведучі свята, бібліотекар Світлана Шуняєва та семикласниця навчально-виховного комплексу № 2 Святослава Чуприна, розповіли відвідувачам чимало нового про архітектурні стилі та композиції, а також видатних архітекторів світу. Школярі переглянули слайди «Незвичайні будівлі» та подивилися документальний фільм «Архітектура змінила історію», ознайомилися з презентацією «Барокко в архітектурі України».

Свято створило гарний настрій. Воно не тільки допомогло учням краще засвоїти навчальний матеріал, а й переконало, що необхідно частіше звертатися до книг. Адже вони джерело найрізноманітніших знань.

За словами С. Шуняєвої, бібліотека й надалі планує проводити спільні заходи з навчальними закладами за тематикою шкільної програми. На її думку, це  сприятиме розвитку пізнавального інтересу дітей.