нормандська четвіркаМіністри закордонних справ Німеччини, Франції, України та Росії виступили за повне дотримання умов мінських домовленостей, а також розширення повноважень моніторингової місії ОБСЄ в Україні, пише Апостроф.

Заяву за підсумками зустріч, яка відбулася сьогодні в Парижі, зачитали міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус і глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер-Штайнмаєр .

“Ми закликаємо до повного і беззастережного виконання мінських домовленостей. Отже, на Донбасі повинен бути введений режим припинення вогню, а важкі види озброєнь – відведені. Ми виступаємо за розширення повноважень моніторингової місії ОБСЄ в Україні, в тому числі за продовження мандата місії, збільшення її фінансування, а також допуск співробітників місії в зону виведення озброєнь на сході України “, – цитує  Лорана Фабіуса видання.

Проте глави МЗС “нормандської четвірки” у Парижі не змогли досягти згоди щодо ситуації в Дебальцевому. Про це після завершення зутрічі заявив міністр закордонниї справ України Павло Клімкін, інформує  Європейська правда з посиланням на ВВС.