інтернет шахраїГлобальна інформаційна мережа створює безмежні можливості для заробітку. Перевагами ресурсу користуються не тільки законослухняні громадяни. Чимало пройдисвітів уміло використовують інтернет для ошукування довірливих людей.

Черговою жертвою кібераферистів стала одна з мешканок Піщанки. Жінка замовила двигун для автомобіля в одному з онлайн-магазинів і перерахувала кошти на рахунок продавця. Проте надходження замовлення так і не дочекалася. Без сліду зникли не лише гроші, а й уся інформація про віртуальну торгову точку.

Відомо, що відсоток розкриття таких злочинів невисокий. Адже зібрати необхідні докази, що підтверджують шахрайські дії, у подібній ситуації фактично неможливо. Крім того, злодії можуть знаходитися за сотні кілометрів від жертв своїх злочинних дій, або навіть за кордоном. Іншими словами, шукай вітру в полі.

Отже, щоб потім не шкодувати про свою надмірну довірливість, краще завчасно убезпечити себе від потрапляння в подібні пастки.

Правоохоронці вкотре радять громадянам замовляти товари лише на перевірених сайтах. Ні в якому разі не надсилати передоплату, а розраховуватися після отримання та перевірки комплектації замовлення на пошті.

-1 коментарів до Шахрайство в інтернеті. Правоохоронці закликають жителів Красноградщини бути пильними

  • Оксана коментує:

    фонд небайдужі серця отзывы негативные БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ” код 39202831