день комунальниківЩорічно третьої неділі березня в Україні професійне свято відзначають працівники житлового господарства і побутового обслуговування населення. Напередодні  спеціалістів галузі вітали у районному Будинку культури.

Професія комунальників є однією з найвідповідальніших і водночас найбільш невдячних у суспільстві. Адже проблеми у царині ЖКГ, пов’язані переважно з недофінансуванням цього напрямку господарської діяльності, напевне, будуть завжди. Разом із тим нерідко доводиться чути нарікання на роботу працівників цієї сфери. Однак сьогодні на адресу винуватців свята звучали лише слова вітань і вдячності за їхню кропітку та важливу працю. Будь-коли вони приходять на виручку мешканцям Красноградщини у складних життєвих ситуаціях і без перебільшення багатьом повертають спокій і радість буття. Адже так приємно, коли наквкруги все гаразд!

В урочистостях взяли участь керівники і представники трудових колективів підприємства теплових мереж, КП «Водоконал», житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства, ККП і Наталинського підприємства житлово-комунального господарства, ветерани галузі.

Комунальників привітали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Клочков, заступник голови районної ради Віктор Захожай, міський голова Володимир Максим і Наталинський сільський голова Віолетта Боровська. Кращих за професією відзначили грамотами.

Від імені народного депутата України Анатолія Гіршфельда висловив привітання учасникам урочистостей і вручив подяки помічник народного обранця Андрій Мужевський.

Наостанок місцеві аматори сцени подарували господарям свята чудовий концерт. Для них виступали вокальний ансамбль «Баргузіни», вихованці школи  естетичного виховання, учасники студії акторської майстерності «Повітруля» та зразкового танцювального колективу «Крапелька» РБК. Своїм співом також порадували вокалісти Юрій Самсонов, Тетяна Степаненко, Наталія Чернова, Петро Булатін, Микола Пилипенко, Валентин Ткаченко, Анжеліка Манучерян і Володимир Сіплатов.