волейболУ суботу, 14 березня, в спортивних залах місцевого професійного ліцею та навчально-виховного комплексу №2 відбувся волейбольний турнір у залік Спартакіади  району серед міської та сільських рад -2015.

За перемогу змагалися 8 команд: Ленінської, Володимирівської, Хрестищенської, Петрівської, Піщанської, Кобзівської та Наталинської територіальних громад і міської ради.

У зустрічі за 3-тє призове місце на майданчику зійшлися волейболісти з Володимирівки та Краснограда. Попри те, що обидві команди показали відносно рівну гру, фортуна була на боці красноградців. З результатом 2:1 вони зрештою вибороли «бронзу» змагань.

У фіналі боротьба за нагороди розгорнулася між спортсменами з Наталиного та Кобзівки. Рахунок 2:1 вирішив долю протистояння на користь волейболістів Кобзівської сільради. Наталинці в підсумкові турніру стали другими.

Команди Петрівської, Ленінської, Хрестищенської та Піщанської сільських рад посіли відповідно 5,6, 7, 8-ме місця.