DSCN0722У середу, 18 березня, голова обласної ради Сергій Чернов провів особистий виїзний прийом громадян — мешканців Краснограда та району. Відбувся він у Центрі надання правової допомоги на вулиці Жовтневій.

У зверненнях люди порушували питання щодо можливості надання групи інвалідності, оформлення посвідчення «Мати-героїня», працевлаштування, проведення операції дитини, газифікації с. Кирилівка тощо.

Ініціативна група районної організації УТМР на чолі з головою цього об’єднання Володимиром Рогізом прохали голову облради втрутитися в розгляд питання щодо оформлення мисливських угідь. Адже вони вже декілька місяців поспіль займаються паперовою тяганиною, аби отримати дозвіл на володіння мисливськими угіддями в районі. Однак безрезультатно. Документи до цього часу так і не пройшли відповідних погоджень, хоча побували вже в різних інстанціях, і навіть у Києві. С. Чернов запросив ініціаторів наступного тижня взяти участь у засіданні робочої групи обласної ради, на якій і буде детально розглянута порушена мисливцями проблема.

Крім того, до Сергія Івановича звернулися й посадові особи органів місцевого самоврядування. Зокрема, Піщанський сільський голова Тетяна Кривко просила сприяти в заміні вікон у сільському клубі Жовтневого. Наталинський сільський голова Віолета Боровська говорила про нагальну потребу в ремонті покрівлі навчально-виховного комплексу. Міський голова Володимир Максим опікувався облаштуванням сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям біля ДЮСШ.

Звичайно, жодного із порушених на особистому прийомі питань, Сергій Іванович не залишив поза увагою. Доручення відразу отримали відповідні служби. Як і раніше, контроль за їхнім виконанням голова облради залишив за собою.

 У короткому інтерв’ю засобам масової інформації голова обласної ради наголосив на тому, що сьогодні збільшилася кількість звернень громадян щодо проведення складних операцій, матеріальної допомоги на вартісне лікування. Актуальною залишається й проблема працевлаштування, розвиток і фінансування об’єктів соціальної сфери, зокрема дитячих садочків та лікарень.

— Сьогодні значна частина коштів спрямовуються на підвищення обороноздатності країни, — зазначив С. Чернов.  — Але навіть у нинішніх важких умовах вирішення цих проблем реально. Необхідно лише вміти відокремлювати головне від другорядного. Там, де є взаємодія й порозуміння влади та громади, де їхні зусилля консолідуються, всі ці питання можливо розв’язати.

Під час робочої поїздки до Красноградщини Сергій Чернов також відвідав у центральній райлікарні пораненого земляка Олександра Ткаченка, котрий брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Олександр Миколайович мешкає в м. Краснограді. Має дружину, двох доньок. У мирному житті працював робітником у цеху тваринництва ТОВ «АФ «Пісчанська».  В АТО чоловіка мобілізували в серпні минулого року. У складі 92-ї окремої механізованої бригади військовий ніс службу на Луганщині. А першого жовтня, у місті Щастя, коли поряд розірвалася ворожа міна, він та ще семеро вояків були тяжко поранені. Осколки зрешетили бронежилет Олександра й міцно засіли в його тілі. Позаду лікування у військовому шпиталі й чотири операції. Ще залишилися численні осколки в руках і ногах, черевній порожнині. Донедавна він зовсім не відчував свою праву, прооперовану, руку. Зі своїми проблемами чоловік мусив їздити за сто кілометрів у Харківський військовий госпіталь на денний стаціонар, оскільки вільних місць у цій медичній установі зараз, на жаль, немає. Тоді на допомогу нашому героєві прийшли небайдужі красноградці. П’яте оперативне втручання здійснив хірург райлікарні Олександр Бутченко. І сьогодні, дякувати Богові, О. Ткаченко вже відчуває пальці своєї руки й може рухати ними. Це він демонструє відвідувачам і дякує всім, хто не залишив його наодинці зі своєю бідою.

Голова обласної ради С. Чернов поцікавився перебігом лікування пораненого. Також він передав подяку від усього депутатського корпусу облради Олександрові Ткаченку за те, що, ризикуючи життям і здоров’ям, чоловік мужньо захищав нашу землю. Вражений силою духу і стійкістю бійця, С. Чернов побажав йому якнайшвидшого одужання й передав матеріальну допомогу, а також запевнив що й надалі опікуватиметься його здоров’ям.