IMG_4440У понеділок, 23 березня, народний депутат України Анатолій Гіршфельд працював у нашому районі. Провів особистий прийом громадян, відвідав пораненого бійця АТО Олександра Ткаченка в центральній райлікарні,  поспілкувався з містянами в районному Будинку культури та із селянами в Попівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Скрізь люди говорили про наболіле: шалений стрибок курсу долара, мінімальні пенсії й зарплати, захмарні ціни на ліки, хліб та інші продукти харчування, стан доріг, нові тарифи на газ, електроенергію тощо.

— Допоможіть із субсидіями на газ! — такими словами зустріли нардепа мешканці Попівки. — Цю зиму ми якось пережили, хоча і в холоді, а наступну? — запитували вони.

Депутат розповів, що з 1 травня цього року прийнято спрощену процедуру оформлення субсидій. Для цього нікуди не потрібно їхати. Призначення субсидії відбуватиметься на підставі тільки двох документів — заяви та декларації. У квітні їх бланки надійдуть до споживача разом із рахунками на оплату послуг. За словами А. Гіршфельда, це питання вирішилося за його ініціативою. До того ж, їхня депутатська група нині готує законопроект, у якому вони пропонуватимуть збільшити фіксовану норму споживання газу з 200 до 600 кубічних метрів.

Згадали попівці й про торішні обіцянки відкрити в селі дитячий садочок. Депутат зауважив, що затримка відбулася з виготовленням проектно-кошторисної документації. Водночас він пообіцяв ініціювати порушене питання на черговій сесії районної ради, а також клопотати про відповідне фінансування з обласного бюджету.

Нарікали селяни й на піщаний кар’єр, який вони називають «кар’єр-2012». Люди скаржаться, що важковаговий транспорт, що курсує в напрямку Маховика й навпаки, вщент розбив дорогу. Хто її має ремонтувати? — питали вони. Та й самі пришляхові будинки дрижать від руху вантажівок. Аби з’ясувати ситуацію, Анатолій Мусійович доручив своєму помічникові направити листа до правоохоронних органів.

На кожному зібранні Анатолій Гіршфельд говорив красноградцям про те, що добре обізнаний з їхніми проблемами. Отриману наразі інформацію ним буде узагальнено. Найближчим часом він планує зустрітися з головою облдержадміністрації Ігорем Райніним. Тож частина питань вирішиться на обласному рівні. Далі народний депутат напрацьовуватиме вже законодавчу базу.