IMG_4485Попри суспільні негаразди, календарна весна прийшла в Україну вчасно. Першими її свіжий  подих відчули аграрії. Для сільгоспвиробників березень ознаменувався початком весняно-польових робіт.

 За посівною кампанією на полях ПАОП «Промінь» кореспонденти газети спостерігали разом із головним агрономом  підприємства Олександром Луговим.

Нинішнього року тут під ячмінь відвели трохи більше 500 га. Сівалки вивели на ріллю 16 березня. Менше, ніж за тиждень, відведені площі були майже повністю засіяні. Коли ми навідалися  в поле, посів ярого ячменю  тут практично завершився. Працював лише один трактор John Dier, оснащений сучасною сівалкою Creat Plains. Ще двома автомобілями «Камаз» підвозилися насіння та добрива. Три транспортні засоби, два водії та один механізатор — практично весь колектив, який за кілька днів виконав увесь обсяг робіт.

 — Раніше для цього потрібно було вдвічі більше часу, — розповідає Олександр Луговий. — Сучасна техніка дозволяє в надзвичайно короткий термін провести передпосівну підготовку площ і засіяти ріллю. За сприятливих умов сівалкою  Creat Plains можна пройти  протягом світлового  дня від 80 до 100 гектарів.

Фахівець додає, що такого результату на підприємстві вдалося досягти передусім завдяки досвіду працівників.

Механізатор Олег Гурін, водії Геннадій Миргородський і Михайло Ільченко, яких застали на полі, проводять далеко не першу посівну. Весняне сонце та вітер за кілька днів від початку посівної кампанії уже встигли обвітрити та вкрити засмагою їхні обличчя. Хоча справ попереду ще багато, чоловіки говорять, що готові трудитись без відпочинку. За період сезонного «затишшя» і підготовки техніки скучили за працею на відкритому просторі. Якщо дозволить погода, з посівом планують впоратися якнайшвидше. От ячмінь уже завершують… До слова, належні умови роботи, створені на підприємстві, дозволяють людям не відволікатися від виконання основних завдань. Двічі на день виїзна кухня годує чоловіків повноцінними обідами й вечерями.

Також  на ланах господарства сівалками проводять прикореневе підживлення озимої пшениці аміачною селітрою на площі одна тисяча гектарів. За словами О. Лугового, раніше озимину підживили ще по мерзлоталому ґрунту. Займаються і протруєнням насіння соняшника та кукурудзи, готуються до посіву цих культур, а також сої.

Наприкінці поїздки до Кобзівки поспілкувалися й із генеральним директором ПАОП «Промінь» Євгеном Третяковим.

— Складна економічна ситуація в державі, зокрема нестабільний курс долара, негативно відобразилися на діяльності аграрного сектора, — зауважив він. — Це ми відчули ще під час проведення ремонту техніки. Оскільки вона іноземного виробництва, потрібні були відповідні комплектуючі. Деякі з них доводилося купувати вже за новими цінами, що виявилося надто затратним.

Однак керівник підприємства зазначив, що всупереч труднощам, кобзівські трударі вчасно й доволі успішно розпочали весняну посівну кампанію. Адже тут заздалегідь закупили насіння, добрива та засоби захисту рослин.  Тому в майбутнє ПАОП «Промінь» дивиться з упевненістю.

Щодо структури посівних площ, Є. Третяков повідомив, що вона практично не відрізняється від минулорічної. За винятком посіву цукрових буряків. Цьогоріч на підприємстві вирішили відмовитися від цієї затратної культури. Незважаючи на певні спекуляції, цукру на внутрішньому ринку вдосталь. Тож у «Промені» не впевнені, що зможуть окупити витрати на вирощування солодких коренів.

Як і раніше, тут основну ставку роблять на розвиток молочно-товарного виробництва. Наразі триває реконструкція молочного блоку, зокрема, утеплюється приміщення. За минулі два роки місцеві тваринники зуміли значно підвищити продуктивність череди. Дійний гурт, який налічує 810 корів, тепер дає щодня на 1,5 тис. кг молока більше, ніж торік. На думку Є. Третякова, саме ця галузь є основним джерелом надходжень коштів у бюджет підприємства і дозволяє належним чином розвивати рослинництво.

Натомість єдиною можливістю подальшого розвитку господарства  в нинішніх умовах керівник ПАОП «Промінь» вважає антикризове управління. Зокрема, забезпечення фінансової стабільності підприємства, підвищення рівня його конкурентноспроможності, проведення виваженої кадрової політики тощо.