DSC_9716Вокальні номери та різножанрові хореографічні композиції… 25 березня в районному Будинку культури під егідою  Молодіжного центру сектору молоді та спорту райдержадміністрації пройшов районний етап дев’ятнадцятого за рахунком обласного фестивалю юних виконавців «Весняні дзвіночки — 2015».

У конкурсі дитячої та юнацької творчості взяли участь чимало обдарованих хлопців і дівчат Красноградщини. Серед них вокалісти – гуртківці РЦДЮТ і РЦПО, учасники вокального ансамблю школи естетичного виховання (педагог С. Шарова), студенти місцевих вишів. Також представники  танцювальних колективів «Крапелька» (керівник І. Пилипенко) та «Імпульс» (керівник В. Карпенко) РБК, і «Vesta» (керівник О. Бредня). Конкурсанти змагалися у трьох вікових групах — молодшій, середній і старшій. Наймолодшою учасницею фестивалю стала вихованка РЦДЮТ шестирічна Марія Дмитрук, яка виконала жартівливу пісеньку «Веселая семейка» про родину медуз.

Виступи юних талантів оцінювало компетентне журі: директор Харківського обласного Центру молоді Олександр Сітнік, організатор обласного фестивалю «Весняні дзвіночки» Андрій Олефір, завідуюча відділом методичної роботи обласного організаційно-методичного Центру культури та мистецтва Олена Акименко та методист хореографічного жанру Дмитро Попов.

Концерт тривав понад дві години. Увесь цей час у глядацькій залі за своїх зірочок вболівали рідні та друзі, педагоги. Недарма багато пісенних номерів були присвячені найдорожчій людині — мамі.

Підсумки районного етапу творчого конкурсу незабаром оголосять. За словами Олександра Сітніка, кращих виконавців і художніх керівників відзначать путівками в оздоровчі табори за рахунок бюджетних коштів.

Гала-концерт переможців згодом також відбудеться у районному Будинку культури. Як розповіла керівник місцевого Молодіжного центру та незмінна ведуча «Весняних дзвіночків» Наталія Телевна, свої виступи діти присвятять 70-й річниці Великої Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої Світової війни.

До теми

У рамках фестивалю «Весняні дзвіночки» пройшла також благодійна акція “Допоможи другу” на підтримку дітей-переселенців із зони АТО.  Юні красноградці, учасники конкурсу, зібрали для них велику кількість м’яких іграшок, які передадуть маленьким мешканцям модульного містечка для тимчасово переміщених осіб  “Надія” у Харкові.