DSCN0857Сьогодні у міському парку поряд із дитячим ігровим майданчиком неподалік кафе «Парк» міськрада провела акцію «Нові зелені насадження в міському сквері». Благодійну допомогу для організації та проведення заходу надав приватний підприємець Юрій Зінченко.

На ділянці, де раніше комунальники вирубали аварійні зелені насадження, посадили близько 50 саджанців беріз і кілька молодих сосен. Також планується висадити деревця дуба. Посадку рослин здійснили працівники комбінату комунальних підприємств і безробітні мешканці міста, задіяні на громадських роботах.

– Після вирубки аварійних дерев містяни неодноразово зверталися до нас із проханням відновити тут зелені насадження, – пояснила провідний спеціаліст відділу контролю благоустрою та торговельної діяльності міської ради Ольга Караптан. – Наразі провести необхідні роботи стало можливим за сприяння приватного підприємця Юрія Зінченка та при підтримці заступника директора ККП Олександра Машка.

О. Караптан також повідомила, що подальший догляд за насадженнями виконуватимуть працівники на громадських роботах. Воду для поливу саджанців  надаватиме Ю. Зінченко, який є власником кафе «Парк», розташованому поруч.

Красноградці схвально оцінили проведення акції.

– Ми часто з сином приходимо на прогулянку до цього майданчика, – розповіла мама трирічного Владислава, мешканка міста Марина. – Проте влітку більшу частину дня тут стояла нестерпна спека, тож після обіду нам доводилося переміщатися до ігрового містечка в тіньовій частині парку. Тепер, коли деревця підростуть, на цьому місці теж буде достатньо захисної тіні й відпочивати стане приємніше, – сподівається вона.

Та, як говорять, курчат по осені рахують. У Краснограді вже якось висаджували молоді берізки на алеї за магазином «Аllo» в напрямку колишнього кінотеатру «Юність». Під час позаминулорічного Дня довкілля місцеві дерслужбовці саджали  липи й поблизу улюбленого місця відпочинку красноградців – півкола. Проте жодна рослина не вижила. Одні з них зламали або вирвали з коренем несвідомі громадяни, інші загинули від спраги. Хочеться вірити, що цього разу такого не станеться. Зрештою ми всі відповідальні за красу та благоустрій рідного міста.