Ігор Райнін і Олександр Клочков під час вручення нагороди

Ігор Райнін і Олександр Клочков під час вручення нагороди

Сьогодні, 27 березня, у Харкові в Будинку Рад відбулося нагородження  кращих спортсменів і тренерів, переможців та призерів обласного рейтингу з розвитку фізичної культури і спорту серед районів і міст області за 2014 рік. Зі спортсменами зустрілися голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін і заступник керівника області Марк Беккер, повідомляє прес-служба ХОДА.

Серед призерів і Красноградський район (перший заступник голови райдержадміністрації – Клочков Олександр Борисович, завідувач сектором у справах молоді та спорту – Сиплатова Оксана Орестівна) , який за підсумками рейтигу посів ІІ місце серед районів І групи.

Голова ХОДА Ігор Райнін вручив нагороду першому заступнику РДА Олексадру Клочкову.

Як підкреслив Ігор Райнін, Харківщина може пишатися своїми спортсменами. На міжнародних змаганнях різного рівня вони завоювали 196 медалей, з них в олімпійських видах спорту – 49, не олімпійських – 107 і серед спортсменів з обмеженими можливостями – 40 медалей. Вітаючи їх з нагородами, глава області пообіцяв як фінансову, так і ідеологічну підтримку розвитку фізкультури і спорту регіону.

«В обласному бюджеті, який був прийнятий в березні цього року, було закладено збільшення фінансування сфери фізкультури і спорту на 30 млн. грн. Сьогодні він становить 70 млн. грн. Це на 30 млн. грн. більше, ніж торік. Близько 12 млн. грн. виділено на утримання 18 ДЮСШ. Це говорить про те, що і Президент України, і регіональна влада дійсно налаштовані, в цей складний час, на підтримку фізкультури і спорту», – сказав глава області.

Крім фінансування галузі він пообіцяв лобіювати інтереси регіону на рівні Кабінету Міністрів і Президента України з тим, щоб якомога більше великих спортивних змагань проводилося на території Харківської області. Так вже 6-9 квітня у Харкові відбудеться Чемпіонат України з усіх олімпійських видів боротьби: вільної, греко-римської, жіночої. І це вперше, коли всі три виду спорту проводяться в одному місті.

Незважаючи на святкову атмосферу в залі, Ігор Райнін дав доручення Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА протягом двох тижнів вивчити питання і доповісти щодо можливості створення в області Шахового клубу.

«Ми маємо чемпіонку світу, але не маємо Шахового клубу на території області. Все, що стосується підтримки з боку обласної адміністрації і, думаю, обласної ради буде забезпечено. Такий Шаховий клуб на території області повинен бути», – підкреслив керівник області.