ремонт ліній електропередачДощ, різке зниження температури повітря та шквальний вітер, від яких мешканці району потерпали минулих вихідних, спричинили обледеніння ліній електропередач і викликали численні обриви в електромережі.

За словами начальника місцевого РЕМ Романа Жданова, внаслідок цього повністю знеструмленими залишилися населенні пункти Кобзівка та Копанки. Частково без світла опинилися села Піщанка, Ленінка, Петрівка та деякі інші. Також на всій території Красноградщини фіксувалися одиничні випадки пошкодження електросистеми, зокрема, обривів дротів у приватних домоволодіннях. Ремівці працювали в посиленому режимі, проте станом на понеділок, 30 березня, без світла ще лишалися частина Піщанки, Володимирівки, Ясної Поляни.

Р. Жданов пояснив, що насамперед енергетики займаються ліквідацією наслідків негоди на високовольтних лініях електропередач. Натомість запевнив, що всі звернення громадян щодо несправностей ліній електропостачання, котрі надійшли до диспетчерської служби підприємства, будуть якнайшвидше усунені. Для цього на виїзді задіяно шість бригад працівників РЕМ.

Керівник району електричних мереж також звернувся до красноградців із проханням оперативно повідомляти про пошкодження електромережі. Він нагадав, що у разі виявлення обривів дротів, до них не можна наближатися на відстань менше 8 метрів. До приїзду фахівців бажано організувати чергування поблизу небезпечної ділянки. Також необхідно терміново зателефонувати диспетчеру РЕМ.

Телефони диспетчерської служби: 7-02-77 та 7-05-78.