На сцені вокальне тріо Березівської ЗОШ І-ІІ ст. із піснею "Розкажіть про Україну"

На сцені вокальне тріо Березівської ЗОШ І-ІІ ст. із піснею “Розкажіть про Україну”

Сьогодні юні самодіяльні артисти, представники  20 загальноосвітніх навчальних закладів Красноградщини, зібралися в районному Будинку культури. Тут відбувся І (відбірковий) етап  однойменного обласного відкритого конкурсу дитячої художньої творчості, спрямованого на підтримку та розвиток українських національних традицій.

Організатором заходу на місцевому рівні виступили відділ освіти райдержадміністрації спільно з районним Центром дитячої та юнацької творчості. Учасники фестивалю змагалися в номінаціях вокального та хореографічного мистецтва. Журі, до складу якого увійшли фахівці відділу освіти РДА та РЦДЮТ, оцінювали творчі номери за кількома критеріями. Зокрема, з точки зору індивідуальності та емоційності виконавців, їхньої сценічної майстерності та культури, костюмів, якості оформлення сцени тощо.

За словами члена суддівської колегії конкурсу, методиста районного методичного центру відділу освіти РДА Надії Водницької, виступи кращих артистів увійдуть до програми гала-концерту. Його проведення та нагородження переможців заплановано пізніше. Також кращі юні вокалісти й танцівники будуть заявлені на участь в обласному відбірковому етапі «Талантів ІІІ тисячоліття – 2015», який відбудеться в Харкові.

Н. Водницька звернулася з проханням відгукнутися до потенційних спонсорів районного етапу фестивалю, готових допомогти в підготовці фінального концерту й підтримати юних виконавців.

-1 коментарів до Фестиваль «Таланти ІІІ тисячоліття – 2015» дарує радість глядачам

 • Анонимно коментує:

  А где узнать результаты смотра?

  • admin коментує:

   Зазвичай,результати оголошують під час гала-концерту. Поки точна дата його проведення не визначена. Можете поцікавитися у відділі освіти райдержадміністрації або чекайте наступної публікації в районній газеті).

   • admin коментує:

    Гала-концерт переможців І етапу обласного відкритого фестивалю дитячої творчості “Таланти третього тисячоліття” відбудеться у вівторок, 21 квітня, у районному Будинку культури з 13.00 до 15.00.
    Вхід вільний.