IMG_4816Другого квітня в районному Будинку культури серед студентів старших курсів місцевого медичного коледжу відбувся конкурс «Фельдшер – золоті руки 2015». Багато років поспіль без п’яти хвилин випускники вишу перед початком державної практики та складання випускних іспитів випробовують свої сили в практичній медицині.

Цьогоріч у фаховому змаганні взяли участь четверо студентів: Вікторія Білик, Едуард Тимченко, Богдан Івах і Юлія Яценко. Традиційно конкурс розпочався з візитівки, під час якої кожен учасник повинен був представити себе. Далі конкурсанти демонстрували свої вміння в накладанні пацієнтам зігріваючих компресів на вухо та вимірюванні артеріального тиску, а також одяганні хірургічного спецодягу. Потому розповідали про власне хобі та хизувалися своїми творчими талантами. За перебігом подій на сцені уважно спостерігало журі. Зрештою судді оголосили свій вердикт.

Перемогу в конкурсі «Фельдшер – золоті руки 2015» поділили Едуард Тимченко та Юлія Яценко. Друге призове місце посіла Вікторія Білик. З третім результатом завершив змагання Богдан Івах. Він також отримав приз глядацьких симпатій.

Наостанок директор медичного коледжу Олександра Мужевська подякувала молоді за участь у конкурсі. Керівник вишу преміювала учасників грошовими винагородами.