гігієнаІз настанням теплої пори року різко підвищується загроза розповсюдження гострих кишкових інфекцій. Таких, як дизентерія, сальмонельоз, черевний тиф, холера, харчові токсикоінфекції та інші, пов’язані з вживанням забруднених бактеріями, вірусами, найпростішими мікроорганізмами продуктів харчування чи питної води. Цю групу інфекцій об’єднує те, що вони поражають шлунково-кишковий тракт людини.

Про заходи щодо їх профілактики нам розповіла завідуюча інфекційним відділенням центральної районної лікарні Наталія Воскобойник.

—  Насамперед усі повинні дотримуватись правил особистої гігієни, — зазначила лікарка. — Це стосується і регулярного миття рук – найпершої запоруки поширення кишкових інфекцій. Руки необхідно мити перед уживанням їжі, її приготуванням, після кожного відвідування туалету.

Найретельніше за чистотою рук повинні слідкувати працівники дошкільних дитячих закладів, а також ті, хто має справу з приготуванням та реалізацією харчових продуктів. Нехтування цим простим правилом може спричинити групове захворювання кишковими інфекціями. Важливе значення в профілактиці гострих кишкових захворювань має виконання санітарних правил приготування й зберігання їжі, бо саме тут криється джерело небезпеки – розмноження збудників кишкових інфекцій.

У цьому з цим хочеться також порадити людям уникати придбання продуктів харчування на стихійних ринках;  не   купувати продукти й овочі з простроченим терміном зберігання;    не вживати харчові продукти та овочі при найменшій підозрі щодо їхньої якості; не використовуйте для пиття, приготування їжі воду з незнайомих джерел постачання; для миття і приготування їжі використовуйте питну, бутильовану або воду з централізованих джерел постачання; при купівлі харчових продуктів основну увагу звертайте на терміни та умови їх зберігання; перед споживанням овочів, фруктів, ягід ретельно промийте їх питною водою, для тим, як давати дітям — облийте окропом.

При перших ознаках отруєння не займайтеся самолікуванням, а терміново звертайтеся до найближчої лікувальної установи.

Найбільш  сприятливим для розвитку кишкових  інфекцій  є спекотні літні місяці. Саме в цей період  до нас звертаються пацієнти з ознаками отруєнь.

Важливо також боротися з мужами та іншими комахами. Адже залітаючи знадвору, де вони кубляться в місцях, багатих на органіку (смітники, перегній, нечистоти), до житлових приміщень, вони сідають на харчові продукти і залишають на них збудники хвороб. Тож варто закривати вікна марлею або густою сіткою. Для знищення мух використовують липкі стрічки, мухобійки. У чистій оселі мухи надовго не затримуються.

Пам’ятайте, що лише при  чіткому дотриманні гігієнічних вимог ви зможете уникнути зараження кишковими інфекціями.