грошіПро це 9 квітня  під час наради з підготовки до святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги, які відзначаються 8 та 9 травня, повідомила перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Бабенко, пише прес-служба ХОДА.

Зокрема, вона зазначила, що згідно з Постановою Кабінету міністрів №147 від 31.03.2015 р. для разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», Харківській області передбачено на виплати 61,4 млн. грн.

За словами Т. Бабенко, наразі в області даний вид разової допомоги отримають 86 тисяч 135 осіб. Крім того, в обласному бюджеті за програмою соціального захисту населення інвалідам 1, 2, 3 групи та учасникам бойових дій передбачені виплати у розмірі 1 тис. грн. на особу. Таких людей у ​​нас проживає 1700 чоловік. Такі виплати відбуваються щороку до 5 травня.

“Списки у нас є, і як тільки гроші будуть нам перераховані, ми почнемо виплати”, — завірила посадовець.

Читайте також:  Уряд визначив розмір разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань