Фото зі сторінки М. Kубківського у Facebook

Фото зі сторінки М. Лубківського у Facebook

У ході спеціальної операції 12-13 квітня ц.р. СБУ спільно з прокуратурою Харківської області знешкодила велику терористичну групу з одинадцяти  осіб, яка причетна до вчинення терористичних актів у Харкові та області. Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський на своїй сторінці у Facebook.Бойовики підозрюються в обстрілі центрального офісу одного з комерційних банків у липні та Харківського обласного військкомату в серпні минулого року, учиненні вибуху біля офісу волонтерської організації в лютому та підриві залізничної цистерни у квітні ц.р.

Усі затримані  є громадянами України 1968-1983 р.н. Координатором терористів був керівник харківської організації «Оплот» Євген Жилін.

У членів групи вилучено великий арсенал зброї та засоби для вчинення диверсій, зокрема, гранатомети РПГ-7, реактивні вогнемети МРО-А, автомати Калашникова, підствольні гранатомети, снайперську гвинтівку Драгунова, пістолети, у тому числі для безшумної стрільби, таймерні міни СПМ, диверсійну міну для підриву та запалювання палива з цистерн або пошкодження наземних трубопроводів, гранати, велику кількість вибухової речовини «пластид» та набоїв різного калібру для стрілецької зброї, засоби ініціювання підриву, різноманітне саперне обладнання та холодну зброю. Усе це було ввезено в Україну контрабандним шляхом.

Спецоперація СБУ на Харківщині триває.