Фото з міської бібліотеки

Фото з міської бібліотеки

Великдень — чудове та світле весняне свято! До нього потрібно готуватися заздалегідь.  А ще залучати дітей до підготовки святкування, тоді воно запам’ятається  надовго. Так вважають у міській бібліотеці. Саме тому тут для юних відвідувачів закладу днями організували  «Фестиваль писанок і паски».

Під час заходу були проведені великодні конкурси: «Народна писанка», «Паска». Для хлопців і дівчат,  які захотіли зробити щось своїми руками,  проводилися майстер-класи з розпису пряників і писанок, а також оформлення великодніх кошиків.

У відвідувачів ярмарку була можливість пригоститися пасхальною випічкою й подивитися виставку оригінально оформлених кулінарних виробів. Крім того, дізнатися нові рецепти пасхальних куличів, а також взяти участь у конкурсі на кращу паску.

Діти поділилися традиціями святкування Великодня в своїх родинах, розповіли як вони прикрашають свій будинок до Світлого Христового Воскресіння,  які символи присутні на святковому столі, розкрили свої «таємниці» фарбування крашанок і оздоблення пасок.

Всі учасники фестивалю були нагороджені  пам’ятними призами.