команди-фіналісти КВК: "ТЕт-а-Тет" і "Година пік" (зліва направо)

команди-фіналісти КВК: “ТЕт-а-Тет” і “Година пік” (зліва направо)

Говорять, як рік чи справу почнеш, так їх і проведеш. Невипадково другий весняний місяць, який розпочинається Днем гумору, ознаменувався фінальною грою студентської ліги Клубу веселих і кмітливих. 16 квітня, в районному Будинку культури в гумористичній дуелі зійшлися команди технікуму механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка  «Тет-а-Тет» і КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР «Година пік». Тема гри була відповідною «Квітень — жартівник».

Все, ніби, як завжди, проте щоразу по-іншому. Незмінна ведуча Наталія Телевна, традиційні конкурси —візитівка, розминка, поєдинок капітанів і музичне домашнє завдання. Їхнє змістовне наповнення — настрій весни, проблеми сьогодення і гумор, гумор, гумор…

студентське весілля (технікум)

студентське весілля (технікум)

Обидві команди вирізняв винятковий артистизм, емоційність і музикальність. Та у кожної була власна родзинка. Аграрії вразили кількома влучними жартами й образами, створеними в музичному конкурсі. Юнаки та дівчата розіграли студентське весілля. Їхньому мистецтву однаково дружно аплодували вболівальники з обох сторін. Хоча до цього часу здебільшого притримували овації для «своїх».

Назар Табачник в образі(педколедж)

Назар Табачник в образі(педколедж)

Щодо освітян, запам’ятався капітан Назар Табачник у ролі огрядної «сільської» тітоньки, яка прийшла проходити кастинг на роль телеведучої, а також колоритна «фея» Анастасія.

Найскладніший конкурс «Розминка» виявився не зовсім вдалим для обох команд. Якщо з домашніми «заготівками» жартів було все гаразд, то імпровізації відверто бракувало.

DSC_0059Звісно, кожна оцінка та думка завжди є дещо суб’єктивною. Та на неупереджений глядацький погляд, студенти технікуму більше жартували про злободенність, зокрема, армію, а от майбутні педагоги зробили ставку на загальну театралізацію. Й, виявляється, не прогадали. Адже саме їм журі віддало перемогу в фінальній грі.

Фіналістів відзначили дипломом і медалями, а переможців, крім цього, преміювали грошовим сертифікатом.

DSC_0087Гра залишила приємний присмак веселощів, азарту та не з чим незрівняної енергетики молодості. Наостанок хотілося б порадувати читачів жартами від фіналістів студентської ліги КВК:

«Тет-а-тет» (технікум):

***

— Весна, весна пришла в мой дом…,— сказал серый кот Васька и побежал на улицу показать все свои 50 оттенков.

***

— Да не бойся ты! Свадьба — не похороны. Можно и повторить…

«Година пік» (педколеж):

***

— Учительница родного языка до определенного момента была уверенна, что «две полоски» — это сказуемое.

***

— Вы верите любовь со второго взгляда?

— Почему со второго?

— Ну, на первый вы не очень…