мотокрос НаталинеУ неділю, 19 квітня, мотокросмени з різних регіонів нашої держави взяли участь у І етапі Кубку Слобожанщини, який проходив на тренувальній трасі місцевого спортивно-технічного клубу «Екстрим-мото» в с. Наталине. Співорганізатором дійства разом із «Екстрим-мото» виступив Харківський клуб «Люботин-мото». Суддівство здійснювали представники обласної Федерації мотоциклетного спорту України.

Змагання об’єднали понад 80 гонщиків, які виборювали перемогу в класах мотоциклів 50 куб. см, 65 куб. см, 85 куб. см, також «Чезет», «МХ-1». «МХ-2», «Екіпаж». Поруч із чоловіками в окремому класі змагалися й представниці прекрасної статі.

Попри дощ і холоднечу поспостерігати за мотоциклетними перегонами зібралося чимало глядачів. Щодо спортсменів, то на їхню думку, кращої погоди для змагань й годі було жадати. Адже для них, чим складніше траса, тим цікавіше боротьба!

Початок спортивного сезону виявився надзвичайно вдалим для красноградських мотогонщиків. Вони завоювали призові місця в більшості категорій. Найвищу нагороду в класі 50 куб. см виборов семирічний Максим Кохтенко. Серед жінок найкращою була Валерія Піскунова. Їі брат, Олександр Піскунов,  у запеклому протистоянні поступився багаторазовому чемпіону України з мотокросу Семену Нерушу з Дніпропетровська та виграв «срібло» в класі 85 куб. см. У категорії «Чезет» не залишив жодного шансу суперникам Володимир Головко. Зауважимо, що мотокросмен повернувся в спорт після 15 років перерви й одразу посів першу сходинку п’єдесталу. Достойно виступив і представник клубу «Естрим-мото» Микола Іванько. У цьому ж класі мотоциклів спортсмен  фінішував третім. «Золото» змагань здобув і відомий екіпаж , батько й син Юрій і Дмитро Немилостиві.

Як розповів голова СТК «Екстрим-мото» Ю.Немилостивий, у команді великі надії також покладають на перспективного спортсмена Михайла Раківненка, який виступає в класі «Екіпаж». Він зауважив, що задоволений результатами змагань. Проте відпочивати ніколи. Мотогонщики вже готуються до наступних стартів. Найближчі з них відбудуться 9 травня в місті Жовті води, а останньої неділі червня – в Карлівці.

Разом із тим Ю. Милостивий повідомив і неприємну новину для місцевих вболівальників мотокросу. За його словами, цьогоріч клуб «Екстрим-мото» не буде брати участь в організації змагань на  трасі в Хомутовському парку. Це рішення він пояснив  тим, що місцевий клуб «Техноспорт», яким керує О. Гусєв, раніше подав заявку на проведення тут мотоциклетних перегонів у всі ключові дати.