DSCN0959Сьогодні в конференц-залі Будинку рад відбувся І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Конкурсну комісію очолив голова оргкомітету професійного змагання посадовців, перший заступник голови РДА Олександр Клочков.

Конкурс проводився дев’ятий рік поспіль у двох номінаціях «Кращий спеціаліст» і «Кращий керівник». Цьогоріч у фаховому випробуванні взяли участь 6 конкурсантів. Серед них: головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату РДА Ілона Ходукіна, головний спеціаліст архівного відділу райдержадміністрації Юлія Бунецька, державний соціальний інспектор відділу соціальних інспекторів та контролю за призначенням і виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Ібрямова. Також начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Людмила Чистікова,  завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі РДА Ігор Овчаренко та адміністратор центру надання адміністративних послуг  РДА Людмила Білодід.

Учасникам належало виконати низку завдань. Зокрема, у частині знання Конституції України та ЗУ «Про державну службу», продемонструвати вміння щодо складання ділових паперів, розв’язати ситуаційні завданні відповідно до посади та пройти тестування з володіння сучасними комп’ютерними технологіями.

Результати І-го етапу конкурсу оголосять згодом.