талант 1Днями в районному Будинку культури чествували призерів районного етапу обласного відкритого фестивалю дитячої творчості «Таланти третього тисячоліття -2015». Винуватці дійства підготували в дарунок глядачам гала-концерт, до якого увійшли кращі вокальні та хореографічні номери.

Переможцем у номінації «Хорові колективи» став зведений хор багатопрофільного ліцею під керівництвом М. Крамарова. Серед вокальних ансамблів у віковій категорії від 11 до 13 років перемогу святкував співочий гурт ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.І. Копиленка. Вокальний ансамбль НВК № 2 посів І місце у віковій групі від 14 до 18 років. У номінації «Соло» в молодшій віковій категорії переміг учень ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.І. Копиленка Владислав Бакал, а у середній – учениця НВК №2 Дарія Погоріла. У старшій групі кращою вокалісткою визнали представницю Наталинського НВК Тетяну Кравчук.

У номінації «ХОРЕОГРАФІЯ. Сучасний сценічний танок» серед наймолодших учасників фестивалю лідирують вихованці дошкільних підрозділів НВК №2 та Піщанського навчально-виховного комплексу. У віковій категорій від 6 до 11 років перемогу завоював танцювальний дует Антон Поплавський і Маргарита Лях. Серед танцюристів від 12 до 17 років переміг колектив Наталинського НВК. Натомість старша група  танцювального колективу  Красноградської гімназії «Гранд» виборола першість у номінації «ХОРЕОГРАФІЯ» Народний  сценічний танок.

Юних виконавців урочисто вітали перший заступник голови райдержадміністрації О. Клочков, начальник відділу освіти РДА А. Турова, заступник міського голови К. Єніна. Дітей відзначили дипломами відділу освіти РДА та солодкими призами від спонсора заходу ТОВ І. Ткаченко.