електричкаПодорожчання відбудеться з 00 год.00 хв. 28 квітня. Відповідне рішення  ухвалило керівництво підприємства. У середньому вартість квитків для населення в залізничному транспорті приміського сполучення зросте  на 30%, повідомляє прес-центр Південної залізниці.  Скільки коштуватиме проїзд у електропоїздах, що курсують найпопулярнішими  напрямками руху,  запитали в начальника залізничного вокзалу станції «Красноград» Надії Ошкукової.

Отже, незабаром поїздка до Харкова обійдеться пасажирам у 10,25 грн, у порівнянні до попередньої вартості  – 7грн. 88 коп. Аби доїхати до Дніпропетровська, потрібно буде заплатити 12,50 грн, зараз – 9,60грн.

До Лозової потяг вас доправить за 9,60 грн,  поки що це коштує 7,39 грн. Ціна квитка до Кегичівки  за новими тарифами буде – 5,77 грн , а до Сахновщини – 6,48 гривень.

За подорож до Полтави доведеться сплатити 9,00 грн, до Карлівки – 6 грн 15 коп., проти нинішніх 6,90  та 4,73 грн відповідно.

У перевізника основною причиною подорожчання називають невідповідність  тарифів тим витратам, яких він зазнає в сфері обслуговування приміських перевезень.  Востаннє Південна залізниця збільшувала їх у  в лютому 2011 року.   Водночас додають, що навіть з урахуванням  нинішнього підвищення, їхній рівень нижчий економічно обґрунтованого.

Натомість Н. Ошкукова зауважила, що для окремих категорій населення й надалі діятиме пільговий проїзд. Так, діти до 14 років сплачуватимуть 75% вартості квитка, а студенти їздитимуть вполовину дешевше, пенсіонери – безкоштовно за пільговими талонами.

До 12 грудня поточного року змін у розкладі руху поїздів приміського сполучення не планується.  Проте керівник залізничного вокзалу повідомила, що з установленням теплої погоди розпочалися  поточні ремонти залізничних колій. Вони проводяться сезонно з метою підтримання безпеки руху поїздів. Через ремонтні роботи в розкладі руху потягів інколи відбуваються оперативні зміни. Н. Ошкукова сподівається, що красноградці з розумінням ставитимуться до таких тимчасових незручностей. Натомість радить громадянам щонайменше за добу до запланованої поїздки цікавитися можливими змінами. Телефони для довідок – 4-22-34 та 4-22-35.