земля АТОПро це днями повідомив офіційний  сайт облдержадміністрації із посиланням на урядовий портал. Деталі з’ясовували в розмові з заступником начальника відділу Держземагентства у Красноградському районі Володимиром Гірманом.

– Уже 9 учасників бойових дій на Донбасі отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою, необхідна документація виготовляється, — зазначив він. — Із них 7 у Кобзівці, по одному в Соснівській і Ленінській територіальних громадах.

За словами В. Гірмана, всі заявники виявили бажання отримати землю для ведення особистого селянського господарства. Загальна площа виділених наділів становить 11,73 га.

Нагадаємо, чинним законодавством передбачено виділення кожному бійцеві АТО до 2-х га землі для сільського господарства й 10 соток у межах міста для спорудження та  обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Як розповіли у районному відділі Держземагентства, для отримання дозволу на розроблення землевпорядної документації, який є початковим етапом у процесі приватизації земельної ділянки, учасникам АТО необхідно звернутися з відповідною заявою: до землевпорядної служби області, якщо земля знаходиться за межами населеного пункту, і до місцевих органів самоврядування, якщо вона розташована на його території. Також потрібно додати копію паспорта, ідентифікаційного коду, графічного зображення (викопіювання) бажаної ділянки та документ, який підтверджує участь заявника в антитерористичній операції (довідка, наказ керівника частини або посвідчення).