DSC_0116У суботу, 25 квітня, в районі відбулася щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

Як розповіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Вікторія Сербіченко, загалом у заході взяли участь близько 7 тисяч людей. Наводити порядок у населених пунктах району вийшли представники підприємств і громадських організацій, працівники бюджетної сфери та торгівлі, учні та студенти місцевих навчальних закладів, мешканці територіальних громад. Упродовж акції було упорядковано понад 80 об’єктів благоустрою, прибрано територію парків і скверів, пам’ятників і меморіалів, місць захоронень. Наразі було вивезено сміття, яке накопичилося протягом холодної пори року, вирублено поросль чагарників, ліквідовано стихійні смітники тощо. Під час дня довкілля було висаджено близько 250 саджанців дерев і та 150 кущів, упорядковано клумби та посіяно квіти.

Традиційно представники громадського об’єднання козаків і студентства наводили чистоту на території колишньої Бєльовської фортеці. Біля багатоповерхівок трудилися працівники підприємства житлово-комунального господарства. У рамках акції було відремонтовано дитячий майданчик на 3-му мікрорайоні поряд із будинком № 1, у належний санітарний стан приведено територію спортивних зон. Трохи раніше було встановлено 4 нових елементи в дитячому ігровому містечку поруч із п’ятиповерхівкою на вул. Харківській, 104. Для малят  передбачили дві  гойдалки, балансир і спортивну драбинку. Ігрове приладдя було придбано за кошти міського бюджету в рамках Програми соціально – економічного розвитку  Краснограда.

Закріплені території упорядковували трудові колективи підприємств. Зокрема, вулицю Леніна в  центрі Краснограда прибирали працівники цеху капітального та підземного ремонту свердловин.

Під час акції «За чисте довкілля» представники райдержадміністрації здійснили об’їзд району. Усього до великого прибирання долучилися 130 підприємств Красноградщини й було прибрано 56 населених пунктів. Ближчим часом планується провести акцію повторно.